CLF7045NIT-331M-D
TDK CorporationTDK Corporation
CLF7045NIT-331M-D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 580MA 960 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.CLF7045NIT-331M-D.pdf2.CLF7045NIT-331M-D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CLF7045NIT-331M-D Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 580MA 960 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 123754 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CLF7045NIT-331M-D.pdf2.CLF7045NIT-331M-D.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.291" L x 0.276" W (7.40mm x 7.00mm) θωράκιση Shielded
Σειρά CLF-NI-D Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 445-174182-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Wirewound Inductor 580mA 960 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 960 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 580mA Τρέχουσες - Κορεσμός 500mA