CLF6045T-331M-CA
TDK CorporationTDK Corporation
CLF6045T-331M-CA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 440MA 1.164 OHM
Φύλλα δεδομένων: CLF6045T-331M-CA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CLF6045T-331M-CA Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 440MA 1.164 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 135561 pcs Φύλλο δεδομένων CLF6045T-331M-CA.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.244" L x 0.232" W (6.20mm x 5.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CLF-CA
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 445-16746-2
445-16746-ND
CLF6045T-331M-CA-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Wirewound Inductor 440mA 1.164 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.164 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 440mA Τρέχουσες - Κορεσμός 350mA