CLF6045NIT-331M-D
TDK CorporationTDK Corporation
CLF6045NIT-331M-D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 490MA 1.1 OHM
Φύλλα δεδομένων: 1.CLF6045NIT-331M-D.pdf2.CLF6045NIT-331M-D.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CLF6045NIT-331M-D Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 490MA 1.1 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 111064 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CLF6045NIT-331M-D.pdf2.CLF6045NIT-331M-D.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" L x 0.236" W (6.30mm x 6.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CLF-NI-D
Ακροαματικότητα AEC-Q200 Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Wirewound Inductor 490mA 1.1 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.1 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 490mA Τρέχουσες - Κορεσμός 360mA