CLF5030NIT-331M-D
TDK CorporationTDK Corporation
CLF5030NIT-331M-D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 200MA 4.08 OHM
Φύλλα δεδομένων: 1.CLF5030NIT-331M-D.pdf2.CLF5030NIT-331M-D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CLF5030NIT-331M-D Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 200MA 4.08 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 129017 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CLF5030NIT-331M-D.pdf2.CLF5030NIT-331M-D.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.209" L x 0.197" W (5.30mm x 5.00mm) θωράκιση Shielded
Σειρά CLF-NI-D Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 445-174708-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Wirewound Inductor 200mA 4.08 Ohm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 4.08 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA Τρέχουσες - Κορεσμός 290mA