CLF12555T-331M-D
TDK CorporationTDK Corporation
CLF12555T-331M-D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 700MA 560 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CLF12555T-331M-D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CLF12555T-331M-D Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 700MA 560 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 78241 pcs Φύλλο δεδομένων CLF12555T-331M-D.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm) θωράκιση Shielded
Σειρά CLF-D Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 445-15169-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Wirewound Inductor 700mA 672 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 672 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 700mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.2A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CLF12555T-330M-CA
CLF12555T-330M-CA
Κατασκευαστές: TDK Corporation
Περιγραφή: FIXED IND 33UH 2.2A 80.4 MOHM
Σε απόθεμα: 84066 pcs
Κατεβάστε: CLF12555T-330M-CA.pdf
RFQ
CLF12555T-330M-H
CLF12555T-330M-H
Περιγραφή: FIXED IND 33UH 2.2A 67 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 75464 pcs
Κατεβάστε: CLF12555T-330M-H.pdf
RFQ
CLF12555T-331M
CLF12555T-331M