CLF10060NIT-331M-D
TDK CorporationTDK Corporation
CLF10060NIT-331M-D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 1.1A 534 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.CLF10060NIT-331M-D.pdf2.CLF10060NIT-331M-D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CLF10060NIT-331M-D Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 1.1A 534 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 104531 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CLF10060NIT-331M-D.pdf2.CLF10060NIT-331M-D.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.398" L x 0.394" W (10.10mm x 10.00mm) θωράκιση Shielded
Σειρά CLF-NI-D Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 445-174725-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.248" (6.30mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 534 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 534 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.1A Τρέχουσες - Κορεσμός 700mA