CK45-R3FD102K-VRA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 1000PF 3KV RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CK45-R3FD102K-VRA.pdf2.CK45-R3FD102K-VRA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CK45-R3FD102K-VRA Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή CAP CER 1000PF 3KV RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 271127 pcs Φύλλο δεδομένων 1.CK45-R3FD102K-VRA.pdf2.CK45-R3FD102K-VRA.pdf
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±10%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" Dia (12.00mm) Σειρά CK45-RR
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.630" (16.00mm) Χαρακτηριστικά High Voltage, Low Dissipation Factor
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1000pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor R Radial, Disc
χωρητικότητα 1000pF εφαρμογές General Purpose