CD45SL2GA470JYNKA
TDK CorporationTDK Corporation
CD45SL2GA470JYNKA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 47PF 440VAC SL RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.CD45SL2GA470JYNKA.pdf2.CD45SL2GA470JYNKA.pdf3.CD45SL2GA470JYNKA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CD45SL2GA470JYNKA Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή CAP CER 47PF 440VAC SL RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 440VAC Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας SL
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά CD
Ακροαματικότητα X1, Y1 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 445-15832
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.394" (10.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm)
Χαρακτηριστικά High Voltage Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 47pF ±5% 440VAC Ceramic Capacitor SL Radial, Disc χωρητικότητα 47pF