CC45SL3FD151JYNNA
TDK CorporationTDK Corporation
CC45SL3FD151JYNNA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: TDK Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 150PF 3KV SL RADIAL
Φύλλα δεδομένων: CC45SL3FD151JYNNA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CC45SL3FD151JYNNA Κατασκευαστής TDK Corporation
Περιγραφή CAP CER 150PF 3KV SL RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 574185 pcs Φύλλο δεδομένων CC45SL3FD151JYNNA.pdf
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) - Συντελεστής θερμοκρασίας SL
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm) Σειρά CC45
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc Αλλα ονόματα 445-15989
CC45SL3FD151JYNNA-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
μόλυβδος Style Formed Leads - Kinked μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm)
Χαρακτηριστικά High Voltage, Low Dissipation Factor Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 150pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc χωρητικότητα 150pF