KIT-ANT18-13-3.2
Synapse WirelessSynapse Wireless
KIT-ANT18-13-3.2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Synapse Wireless
Περιγραφή προϊόντος RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT CONN MT
Φύλλα δεδομένων: 1.KIT-ANT18-13-3.2.pdf2.KIT-ANT18-13-3.2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KIT-ANT18-13-3.2 Κατασκευαστής Synapse Wireless
Περιγραφή RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT CONN MT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6616 pcs Φύλλο δεδομένων 1.KIT-ANT18-13-3.2.pdf2.KIT-ANT18-13-3.2.pdf
VSWR - Λήξη -
Σειρά - επιστροφή Απώλεια -
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 746-1081
GLP-KIT-ANT18-13-3.2
Αριθμός Συγκροτήματα 1 τοποθέτηση Τύπος Connector Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Ύψος (Max) 18.000" (457.20mm) Κέρδος -
Εύρος συχνότητας - Συχνότητα ομάδας UHF (2 GHz ~ 3 GHz)
Συχνότητα (κέντρο / ζώνη) 2.4GHz Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2.4GHz Whip, Tilt RF Antenna Connector Mount εφαρμογές -
κεραία Τύπος Whip, Tilt
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
KIT-ANT18-13-2.0
KIT-ANT18-13-2.0