TFL0816-1N2
SusumuSusumu
TFL0816-1N2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Susumu
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.2NH 1A 100 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.TFL0816-1N2.pdf2.TFL0816-1N2.pdf3.TFL0816-1N2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TFL0816-1N2
Αριθμός εξαρτήματος TFL0816-1N2 Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή FIXED IND 1.2NH 1A 100 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5251 pcs Φύλλο δεδομένων 1.TFL0816-1N2.pdf2.TFL0816-1N2.pdf3.TFL0816-1N2.pdf
Τύπος Thin Film Ανοχή ±0.2nH
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά TFL
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 20 @ 300MHz
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα 408-1026-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 200MHz Επαγωγή 1.2nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 6GHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.2nH Unshielded Thin Film Inductor 1A 100 mOhm Max 0603 (1608 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 100 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1A Τρέχουσες - Κορεσμός -