RP1005S-8R2-F
SusumuSusumu
RP1005S-8R2-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Susumu
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 8.2 OHM 1% 1/6W 0402
Φύλλα δεδομένων: 1.RP1005S-8R2-F.pdf2.RP1005S-8R2-F.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RP1005S-8R2-F
Αριθμός εξαρτήματος RP1005S-8R2-F Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES SMD 8.2 OHM 1% 1/6W 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4094 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RP1005S-8R2-F.pdf2.RP1005S-8R2-F.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0402 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Σειρά RP Λειτουργία του πίνακα 8.2 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.167W, 1/6W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric) Αλλα ονόματα RP10S8.2FTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.018" (0.45mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 8.2 Ohms ±1% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Film