RL3264R-1R50-F
SusumuSusumu
RL3264R-1R50-F Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Susumu
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1.5 OHM 1% 1W 2512
Φύλλα δεδομένων: 1.RL3264R-1R50-F.pdf2.RL3264R-1R50-F.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RL3264R-1R50-F Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES SMD 1.5 OHM 1% 1W 2512 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5967 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RL3264R-1R50-F.pdf2.RL3264R-1R50-F.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2512 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Σειρά RL Λειτουργία του πίνακα 1.5 Ohms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2512 (6432 Metric) Αλλα ονόματα RL32R1.5FTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C Αριθμός Απολύσεις 2
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.026" (0.65mm) Χαρακτηριστικά Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1.5 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thin Film