RL0816S-2R7-G
SusumuSusumu
RL0816S-2R7-G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Susumu
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 2.7 OHM 2% 1/5W 0603
Φύλλα δεδομένων: 1.RL0816S-2R7-G.pdf2.RL0816S-2R7-G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RL0816S-2R7-G
Αριθμός εξαρτήματος RL0816S-2R7-G Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES SMD 2.7 OHM 2% 1/5W 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1025693 pcs Φύλλο δεδομένων 1.RL0816S-2R7-G.pdf2.RL0816S-2R7-G.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας 0/ +200ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Σειρά RL Λειτουργία του πίνακα 2.7 Ohms
Ισχύς (Watts) 0.2W, 1/5W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.022" (0.55mm) Χαρακτηριστικά Current Sense
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 2.7 Ohms ±2% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film