RG2012P-8061-P-T1
SusumuSusumu
RG2012P-8061-P-T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Susumu
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 8.06KOHM 0.02% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων: RG2012P-8061-P-T1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RG2012P-8061-P-T1 Κατασκευαστής Susumu
Διαθέσιμη ποσότητα 5932 pcs Φύλλο δεδομένων RG2012P-8061-P-T1.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.125W, 1/8W
Τάσης - Ανάλυση 0805 Πάχος (Max) ±25ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά RG
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RG2012P-8061-P-T1 Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200 FIFO του 2
Διευρυμένη περιγραφή 8.06k Ohm ±0.02% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.02%