RG2012P-1271-B-T5
SusumuSusumu
RG2012P-1271-B-T5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Susumu
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 1.27K OHM 0.1% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RG2012P-1271-B-T5 Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES SMD 1.27K OHM 0.1% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1172046 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάση Αξιολόγηση - AC - Τάσης - Εργασίας 0.125W, 1/8W
Τάσης - Ανάλυση 0805 Πάχος (Max) ±25ppm/°C
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Σειρά RG
Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR) Πόλωση 0805 (2012 Metric)
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή RG2012P-1271-B-T5
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm) Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200
FIFO του 2 Διευρυμένη περιγραφή 1.27k Ohm ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±0.1% Περιγραφή RES SMD 1.27K OHM 0.1% 1/8W 0805