RG2012N-562-B-T1
SusumuSusumu
RG2012N-562-B-T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Susumu
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 5.6K OHM 0.1% 1/8W 0805
Φύλλα δεδομένων: RG2012N-562-B-T1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RG2012N-562-B-T1 Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES SMD 5.6K OHM 0.1% 1/8W 0805 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4798 pcs Φύλλο δεδομένων RG2012N-562-B-T1.pdf
Ανοχή ±0.1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±10ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Σειρά RG Λειτουργία του πίνακα 5.6 kOhms
Ισχύς (Watts) 0.125W, 1/8W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0805 (2012 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.020" (0.50mm)
Χαρακτηριστικά Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 5.6 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Σύνθεση Thin Film