KRL3216T4A-M-R001-G-T1
SusumuSusumu
KRL3216T4A-M-R001-G-T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Susumu
Περιγραφή προϊόντος RES 0.001 OHM 1W 1206 WIDE
Φύλλα δεδομένων: KRL3216T4A-M-R001-G-T1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος KRL3216T4A-M-R001-G-T1 Κατασκευαστής Susumu
Περιγραφή RES 0.001 OHM 1W 1206 WIDE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 181170 pcs Φύλλο δεδομένων KRL3216T4A-M-R001-G-T1.pdf
Ανοχή ±2% Συντελεστής θερμοκρασίας ±150ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1206 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Σειρά KRL Λειτουργία του πίνακα 1 mOhms
Ισχύς (Watts) 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Αλλα ονόματα 408-1965-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C Αριθμός Απολύσεις 4
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 37 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.028" (0.70mm)
Χαρακτηριστικά Automotive AEC-Q200, Current Sense Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1 mOhms ±2% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Σύνθεση Metal Foil