SF11580A-1083HSL
SunonSunon
SF11580A-1083HSL Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sunon
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.SF11580A-1083HSL.pdf2.SF11580A-1083HSL.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SF11580A-1083HSL Κατασκευαστής Sunon
Περιγραφή FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4547 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SF11580A-1083HSL.pdf2.SF11580A-1083HSL.pdf
Πλάτος 38.00mm Βάρος 0.75 lb (340.19g)
Εύρος τάσης 85 ~ 125VAC Τάση - Ονομαστική 115VAC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 80mm L x 80mm H Σειρά SF
RPM 2750 RPM Ισχύς (Watts) 12.00W
Αλλα ονόματα 259-1100
F11580AMS1L
SF11580A-1083HSL-ND
SF11580A1083HSL
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 35.0 dB(A) Υλικό - Πλαίσιο Aluminum
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Ισόβια @ Temp. -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.130A Λαμβάνοντας Τύπος Sleeve