KD1205PFB3 H
SunonSunon
KD1205PFB3 H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sunon
Περιγραφή προϊόντος FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Φύλλα δεδομένων: 1.KD1205PFB3 H.pdf2.KD1205PFB3 H.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KD1205PFB3 H
Αριθμός εξαρτήματος KD1205PFB3 H Κατασκευαστής Sunon
Περιγραφή FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5272 pcs Φύλλο δεδομένων 1.KD1205PFB3 H.pdf2.KD1205PFB3 H.pdf
Πλάτος 10.50mm Βάρος 0.051 lb (23.13g)
Εύρος τάσης 5 ~ 13.8VDC Τάση - Ονομαστική 12VDC
Λήξη 2 Wire Leads στατική πίεση 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Μέγεθος / Διαστάσεις Square - 50mm L x 50mm H Σειρά KD
RPM 4200 RPM Ισχύς (Watts) 800mW
Αλλα ονόματα 259-1194
K1250PFH34---RH
Θερμοκρασία λειτουργίας 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Θόρυβος 24.3 dB(A) Υλικό - Πλαίσιο Polybutylene Terephthalate (PBT)
Υλικό - Λεπίδα Polybutylene Terephthalate (PBT) Ισόβια @ Temp. -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - Τύπος ανεμιστήρα Tubeaxial
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.070A Λαμβάνοντας Τύπος Ball