RCR875DNP-8R2L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2UH 2.55A 47 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RCR875DNP-8R2L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCR875DNP-8R2L Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 2.55A 47 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 103135 pcs Φύλλο δεδομένων RCR875DNP-8R2L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" Dia (7.80mm)
θωράκιση Shielded Σειρά RCR-875D
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz
Επαγωγή 8.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.295" (7.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Shielded Inductor 2.55A 47 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 47 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.55A