RCR108DNP-2R2N
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 6.05A 9.5 MOHM
Φύλλα δεδομένων: RCR108DNP-2R2N.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCR108DNP-2R2N Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 6.05A 9.5 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4275 pcs Φύλλο δεδομένων RCR108DNP-2R2N.pdf
Τύπος - Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά RCR-108D
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.335" (8.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 38MHz Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Inductor 6.05A 9.5 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 9.5 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 6.05A