RCH895NP-331K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 390MA 610 MOHM
Φύλλα δεδομένων: RCH895NP-331K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RCH895NP-331K
Αριθμός εξαρτήματος RCH895NP-331K Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 390MA 610 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 157502 pcs Φύλλο δεδομένων RCH895NP-331K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" Dia (7.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RCH-895
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.374" (9.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Wirewound Inductor 390mA 610 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 610 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 390mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 510mA