RCH895NP-101K
Sumida CorporationSumida Corporation
RCH895NP-101K Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 720MA 190 MOHM
Φύλλα δεδομένων: RCH895NP-101K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RCH895NP-101K
Αριθμός εξαρτήματος RCH895NP-101K Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 100UH 720MA 190 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 241382 pcs Φύλλο δεδομένων RCH895NP-101K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" Dia (7.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RCH-895
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 308-2100 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.374" (9.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 100µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 190 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 190 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 720mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 900mA