RCH875NP-151K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 460MA 420 MOHM
Φύλλα δεδομένων: RCH875NP-151K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RCH875NP-151K
Αριθμός εξαρτήματος RCH875NP-151K Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 150UH 460MA 420 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 130141 pcs Φύλλο δεδομένων RCH875NP-151K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" Dia (7.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RCH-875
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.295" (7.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Unshielded Wirewound Inductor 460mA 420 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 420 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 460mA Τρέχουσες - Κορεσμός 720mA