RCH855NP-561K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 560UH 160MA 2.83 OHM
Φύλλα δεδομένων: RCH855NP-561K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RCH855NP-561K
Αριθμός εξαρτήματος RCH855NP-561K Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 560UH 160MA 2.83 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 155429 pcs Φύλλο δεδομένων RCH855NP-561K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" Dia (7.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RCH-855
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 560µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 560µH Unshielded Wirewound Inductor 160mA 2.83 Ohm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 2.83 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 160mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 350mA