RCH855NP-221K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 220UH 280MA 1.04 OHM
Φύλλα δεδομένων: RCH855NP-221K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RCH855NP-221K
Αριθμός εξαρτήματος RCH855NP-221K Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 220UH 280MA 1.04 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 151312 pcs Φύλλο δεδομένων RCH855NP-221K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" Dia (7.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RCH-855
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 220µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 220µH Unshielded Wirewound Inductor 280mA 1.04 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 1.04 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 280mA Τρέχουσες - Κορεσμός 540mA