RCH8011NP-220L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 22UH 3.05A 56 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RCH8011NP-220L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCH8011NP-220L Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 22UH 3.05A 56 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 243764 pcs Φύλλο δεδομένων RCH8011NP-220L.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±15%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" Dia (7.80mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RCH8011
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 22µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.425" (10.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 22µH Unshielded Wirewound Inductor 3.05A 56 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 56 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.05A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.8A