RCH664NP-331K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 330MA 1.48 OHM
Φύλλα δεδομένων: RCH664NP-331K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RCH664NP-331K
Αριθμός εξαρτήματος RCH664NP-331K Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 330MA 1.48 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 114012 pcs Φύλλο δεδομένων RCH664NP-331K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia (6.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RCH-664
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.256" (6.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Wirewound Inductor 330mA 1.48 Ohm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 1.48 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 330mA