RCH654NP-331K
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 230MA 2.18 OHM
Φύλλα δεδομένων: RCH654NP-331K.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του RCH654NP-331K
Αριθμός εξαρτήματος RCH654NP-331K Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 230MA 2.18 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 151088 pcs Φύλλο δεδομένων RCH654NP-331K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.236" Dia (6.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RCH-654
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Wirewound Inductor 230mA 2.18 Ohm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 2.18 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 230mA