RCH110BNP-331K
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 1A 460 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: RCH110BNP-331K.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος RCH110BNP-331K Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 1A 460 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 226187 pcs Φύλλο δεδομένων RCH110BNP-331K.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά RCH110B
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 460 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 460 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Τρέχουσες - Κορεσμός 780mA