LF2020NP-223
Sumida CorporationSumida Corporation
LF2020NP-223 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος CMC 22MH 400MA 2LN TH
Φύλλα δεδομένων: LF2020NP-223.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LF2020NP-223
Αριθμός εξαρτήματος LF2020NP-223 Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή CMC 22MH 400MA 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 68866 pcs Φύλλο δεδομένων LF2020NP-223.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.827" L x 0.638" W (21.00mm x 16.20mm) Σειρά LF
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Vertical, 4 PC Pin Αλλα ονόματα 308-1351
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Γραμμών 2
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Επαγωγικότητα @ Συχνότητα 22mH @ 1kHz Ύψος (Max) 0.886" (22.50mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 22mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 2.04 Ohm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 2.04 Ohm
Κάρτα Πάχος (mm) 400mA εγκρίσεις -