CR75-8R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CR75-8R2MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2UH 2.5A 41.6 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CR75-8R2MC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CR75-8R2MC
Αριθμός εξαρτήματος CR75-8R2MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 2.5A 41.6 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5500 pcs Φύλλο δεδομένων CR75-8R2MC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CR75
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1267-2
CR758R2MC
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 8.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.217" (5.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 18MHz
Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.5A 41.6 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 41.6 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 2.5A Τρέχουσες - Κορεσμός -