CPFC74BNP-102
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CMC 2.5A 2LN 1 KOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CPFC74BNP-102.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CPFC74BNP-102
Αριθμός εξαρτήματος CPFC74BNP-102 Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή CMC 2.5A 2LN 1 KOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66529 pcs Φύλλο δεδομένων CPFC74BNP-102.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC - Τάση Αξιολόγηση - AC -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm) Σειρά CPFC
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Horizontal, 4 Flat Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Γραμμών 2 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση @ Συχνότητα 1 kOhms @ 100MHz Ύψος (Max) 0.209" (5.30mm)
Τύπος φίλτρου Power Line Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1 kOhms @ 100MHz 2.5A DCR 20 mOhm Αντίσταση DC (DCR) (Μέγ.) 20 mOhm
Κάρτα Πάχος (mm) 2.5A εγκρίσεις -