CLQ61NP-680NC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 68UH 220MA 1.92 OHM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CLQ61NP-680NC
Αριθμός εξαρτήματος CLQ61NP-680NC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 68UH 220MA 1.92 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 81590 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος - Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις -
θωράκιση Unshielded Σειρά CLQ61
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγή 68µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 68µH Unshielded Inductor 220mA 1.92 Ohm Max Αντίσταση DC (DCR) 1.92 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 220mA Τρέχουσες - Κορεσμός -