CLQ61NP-271MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 270UH 90MA 6.5 MOHM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CLQ61NP-271MC
Αριθμός εξαρτήματος CLQ61NP-271MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 270UH 90MA 6.5 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82580 pcs Φύλλο δεδομένων
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις -
θωράκιση Unshielded Σειρά CLQ61
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγή 270µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 270µH Unshielded Inductor 90mA 6.5 mOhm Max Αντίσταση DC (DCR) 6.5 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 90mA Τρέχουσες - Κορεσμός -