CEPH149NP-2R4MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CEPH149NP-2R4MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.4UH 10A 1.5 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CEPH149NP-2R4MC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CEPH149NP-2R4MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.4UH 10A 1.5 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / σύμφωνο RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4771 pcs Φύλλο δεδομένων CEPH149NP-2R4MC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.575" L x 0.575" W (14.60mm x 14.60mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CEPH
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1690
308-1690-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 2.4µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.4µH Shielded Inductor 10A 1.5 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 1.5 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A Τρέχουσες - Κορεσμός -