CEP125NP-8R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CEP125NP-8R2MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8.2UH 8.2A 11.4 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CEP125NP-8R2MC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CEP125NP-8R2MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 8.2UH 8.2A 11.4 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 82562 pcs Φύλλο δεδομένων CEP125NP-8R2MC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 8.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.220" (5.60mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 8.2µH Shielded Wirewound Inductor 8.2A 11.4 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 11.4 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 8.2A Τρέχουσες - Κορεσμός 5.8A