CEP125NP-4R0MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CEP125NP-4R0MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4UH 12.5A 5.4 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CEP125NP-4R0MC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CEP125NP-4R0MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 4UH 12.5A 5.4 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 84039 pcs Φύλλο δεδομένων CEP125NP-4R0MC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 4µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.220" (5.60mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 4µH Shielded Wirewound Inductor 12.5A 5.4 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 5.4 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 12.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 8.3A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CEP125NP-4R0MC-H
CEP125NP-4R0MC-H
Περιγραφή: FIXED IND 4UH 9.9A 8 MOHM SMD