CEP125NP-100MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CEP125NP-100MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 7.6A 13.5 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CEP125NP-100MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CEP125NP-100MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 10UH 7.6A 13.5 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 96208 pcs Φύλλο δεδομένων CEP125NP-100MC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CEP125
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-2320-2
CEP125NP-100MC-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 17 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.220" (5.60mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Wirewound Inductor 7.6A 13.5 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 13.5 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 7.6A
Τρέχουσες - Κορεσμός 5A