CDRR94ANP-331MC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 380MA 1.353 OHM
Φύλλα δεδομένων: CDRR94ANP-331MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDRR94ANP-331MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 380MA 1.353 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86868 pcs Φύλλο δεδομένων CDRR94ANP-331MC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDRR94A
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 330µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Inductor 380mA 1.353 Ohm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 1.353 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 380mA
Τρέχουσες - Κορεσμός 440mA