CDRH5D14NP-150PC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH5D14NP-150PC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 1A 230 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CDRH5D14NP-150PC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDRH5D14NP-150PC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 15UH 1A 230 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 155554 pcs Φύλλο δεδομένων CDRH5D14NP-150PC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.240" L x 0.228" W (6.10mm x 5.80mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDRH5D14
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.059" (1.50mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Inductor 1A 230 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 230 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Τρέχουσες - Κορεσμός 850mA