CDRH4D29LDNP-4R7PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 2.8A 35.4 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDRH4D29LDNP-4R7PC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDRH4D29LDNP-4R7PC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 2.8A 35.4 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 116057 pcs Φύλλο δεδομένων CDRH4D29LDNP-4R7PC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDRH4D29/LD
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Inductor 2.8A 35.4 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 35.4 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.8A
Τρέχουσες - Κορεσμός 1.3A