CDRH4D28CNP-220PC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH4D28CNP-220PC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 22UH 850MA 207 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDRH4D28CNP-220PC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDRH4D28CNP-220PC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 22UH 850MA 207 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 155114 pcs Φύλλο δεδομένων CDRH4D28CNP-220PC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDRH4D28C
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-2042-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 22µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.118" (3.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 22µH Shielded Inductor 850mA 207 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 207 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 850mA