CDRH26D11NP-2R2PC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.2UH 1.25A 111 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDRH26D11NP-2R2PC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDRH26D11NP-2R2PC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 1.25A 111 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 163667 pcs Φύλλο δεδομένων CDRH26D11NP-2R2PC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDRH26D11
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2.2µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.047" (1.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Inductor 1.25A 111 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 111 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.25A
Τρέχουσες - Κορεσμός 980mA