CDRH127NP-271MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH127NP-271MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 270UH 1.06A 560 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDRH127NP-271MC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDRH127NP-271MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 270UH 1.06A 560 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 65087 pcs Φύλλο δεδομένων CDRH127NP-271MC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDRH127
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα CDRH127NP-271MCTR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 270µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 270µH Shielded Inductor 1.06A 560 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 560 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.06A Τρέχουσες - Κορεσμός -