CDRH127-151MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH127-151MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 150UH 1.42A 280 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDRH127-151MC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDRH127-151MC
Αριθμός εξαρτήματος CDRH127-151MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 150UH 1.42A 280 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4196 pcs Φύλλο δεδομένων CDRH127-151MC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDRH127
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1091-2
CDRH127151MC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 150µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 150µH Shielded Inductor 1.42A 280 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 280 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.42A Τρέχουσες - Κορεσμός -