CDRH125-331MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH125-331MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 330UH 680MA 510 MOHM
Φύλλα δεδομένων: CDRH125-331MC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDRH125-331MC
Αριθμός εξαρτήματος CDRH125-331MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 330UH 680MA 510 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4902 pcs Φύλλο δεδομένων CDRH125-331MC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDRH125
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1064-2
CDRH125331MC
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 80°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1kHz Επαγωγή 330µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 330µH Shielded Inductor 680mA 510 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 510 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 680mA Τρέχουσες - Κορεσμός -