CDR95NP-470MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 47UH 1.5A 151 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CDR95NP-470MC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDR95NP-470MC
Αριθμός εξαρτήματος CDR95NP-470MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 47UH 1.5A 151 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6023 pcs Φύλλο δεδομένων CDR95NP-470MC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CDR95
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 47µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.205" (5.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 47µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 151 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 151 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2A