CDPH4D19FNP-150MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDPH4D19FNP-150MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 15UH 1.88A 95 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CDPH4D19FNP-150MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDPH4D19FNP-150MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 15UH 1.88A 95 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 143929 pcs Φύλλο δεδομένων CDPH4D19FNP-150MC.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDPH4D19F
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1312-2
CDPH4D19FNP150MC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 15µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.079" (2.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 15µH Shielded Inductor 1.88A 95 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 95 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 1.88A
Τρέχουσες - Κορεσμός 660mA